Honor 8X -arvostelu – Kukistaako iso, mutta edullinen Honor iPhone XS Maxin?

Mainos
Huawei on yksi Suomen suosituimpia puhelinmerkkejä, sillä Honorit ovat edullisia ja varsin näyttäviä. Honor 8X on suuri puhelin, joka hyökkää suoraan ison iPhone Xs Maxinin kimppuun.

Honor 8X on spekseiltään väkevä keskisarjalainen isolla 6,5 tuuman suuruisella näytöllään. Unboksaamme ja arvioimme puhelimen yllä olevalla videolla, josta näet kaiken oleellisen laitteeseen liittyen.

Mainos
ARVOSTELUN YLEISNÄKYMÄ
Honor 8X
Edellinen artikkeliSpyro Reignited Trilogy -arvostelu – Lapsuudessa tämä oli hauskempaa
Seuraava artikkeliIhmeotukset: Grindelwaldin rikokset -arvostelu – Kuin taskulämmintä olutta hienolla etiketillä koristeltuna
Kirjoittaja on Respawn.fi-sivuston päätoimittaja.
honor-8x-arvosteluHonor 8X on väkevä keskisarjalainen, joka on sekä näyttävän näköinen, että omaa loistavan kameran. Sen suorituskyky ei kuitenkaan ole tehokkain mahdollinen sekä vanhanaikainen USB-ratkaisu vievät pisteitä.